دوربین کوادکوپتر 

نحوه به کار انداختن دوربین کوادکوپتر 

راه اندازی دوربین کوادکوپتر و به دستور آوردن تصاویر ارسال شده چگونه صورت می پذیرد ؟ در مقالات سایت کوادمگ بسییار توصیه شده است که ابتدا قبل از اینکه پرواز با کواد کوپتر را آغاز کنید به تمرین ها مکرر و پشت سرهم خود را وقف دهید تا اینکه بتوانید به صورت موفق تر و جدا از همه ی این موارد مانند خلبانی حرفه ای کوادکوپتر خود را به پرواز در آورده و بدون اینکه آسیب خاصی به بدنه کوادکوپتر و یا اینکه مشکل فنی برای کوادکوپتر به وجود آورید از پرواز خود لذت ببرید ، لذا به همین دلیل است که تاکید ما بر این است که پس از خرید کوادکوپتر ابتدا با شیوه به پرواز در آوردن آن مسلط شوید و سپس از آنکه تسلط به نسبت خوبی را کسب نمودید به سراغ دوربین کوادکوپتر و نحوه ی نصب آن و راه اندازی دوربین کوادکوپتر بروید.

قیمت کوادکوپتر سایما syma x8hg
قیمت کوادکوپتر سایما syma x8hg

دلیل آنکه برای شما عزیزان بیان نمودیم که ابتدا قبل از نصب دوربین کوادکوپتر اقدام به تمرین با کوادکوپتر بفرمایید به این دلیل بود که شما نکات مختص به بعد از راه اندازی دوربین کوادکوپتر را متوجه بشوید که به عنوان مثال پس از نصب دوربین کوادکوپتر سبب ساز این می شود که کوادکوپتر میزان شارژ بالایی از باتری را برای به کار گرفتن دوربین بگیرد. قبل از آنکه پرواز با کوادکوپتر را آموزش ندیده اید و یا اینکه تسلط کامل ندارید شروع به پرواز با آن نکنید زیرا که اگر به اندازه ی کافی تسلط نداشته باشید امکان دارد که با پرواز به مکانی برخورد نمایید و دوربین کوادکوپترتان آسیب جدی ببیند.

دوربین کوادکوپتر سایما syma x8hg
دوربین کوادکوپتر سایما syma x8hg

تمامی این نکات را بیان کردیم تا توجه کسانی که اقدام به خرید کوادکوپتر می کنند را نسبت به این قضیه جلب کنیم که بعد از خرید کوادکوپتر حتما تمرین های پشت همی را با پرواز کوادکوپتر داشته باشند و بتوانند تسلط کافی را بر نحوه پرواز کردن کسب نمایند تا اینکه هنگام پرواز به بدنه کوادکوپتر و دوربین آن آسیب وارد ننمایند.

راه اندازی دوربین کوادکوپتر 

بعد از آنکه مهارت لازم را برای به پرواز در آرودن کواد کوپتر کسب نمودید اپلیکیشن دوربین را بر روی موبای خود با یکی از روش های زیر نصب نموده و دوربین آن را فعال نمایید. توجه : اگر پلتفورم موبایل شما ios می باشد باید اپلیکیشن مربوط به همین سیستم عامل را نصب نمایید.

خرید دوربین کوادکوپتر سایما syma x8hg
خرید دوربین کوادکوپتر سایما syma x8hg

روش های نصب اپلیکیشن دوربین بر روی تلفن همراه :

  1. روی کارتن محصول یک بارکد وجود دارد که می توانید آن را اسکن نمایید
  2. با ورد به سایت مربوط به کوادکوپتر می توانید اپلیکیشن دوربین را نصب نمایید
  3. به اپ استور بروید و اپلیکیشن را از آنجا دانلود و نصب نمایید.

بعد از آنکه اپلیکیشن دوربین را بر روی کوادکوپتر نصب نمودید پرنده خود را روشن کرده و کوادکوپتر را با رادیو کنترل سینک نمایید. بعد از انجام مرحله سینک وارد وای فای تلفن همراه خود شوید و در ضمن ملاحضه FPV به آن متصل شوید.

چراغ های SYMA X8PRO هماندد x8g و x8sw , x20s
LED SYMA X8PRO

بعد از انجام تمامی مراحل می توانید وارد اپلیکیشن شوید که آن را از قبل نصب نموده اید و از طریق نشانه ویدیو برداری و تصویر برداری تنظیمات مورد نظر خود را فعال نمایید و در انتها می توانید تصاویر ذخیره شده را در پوشه و یا فایلهای خود مشاهده بفرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *